Kreatywność gry Minecraft 0

Bez względu na swój wiek bardzo wiele osób zetknęło się z grą Minecraft, jedni grając, a inni, obserwując swoje dzieci grające w Minecraft.
Dla wielu osób nieznających zasad gry jest to gra przeznaczona dla dzieci, ale kiedy spojrzy na nią z szerszej perspektywy można zauważyć, że Minecraft nie jest przeznaczony wyłącznie dla dzieci. 
To gra stworzona dla wszystkich, którzy cenią sobie gry kreatywne, a nie jedynie gry przygodowe i tzw. strzelanki.

Minecraft to gra pierwszoosobową, chociaż możesz zmienić kąt kamery na tryb trzeciej, to jednak większość graczy wybiera granie w trybie pierwszej osoby. Świat Minecraft składa się z różnych bloków, które używamy do budowy naszego otoczenia. Gra oferuje otwarty świat do odkrycia.

Istnieją dwa tryby gry, jeden to tryb kreatywny, w którym jesteś niepokonany i służy on do wyrażania własnej kreatywności, pozwala na tworzenie nowych terytoriów, miast, miasteczek, zamków, a w efekcie pozwala stworzyć własny świat, świat Minecraft będący wytworem własnej wyobraźni gracza.

Drugi tryb w gry to tryb przetrwania. 
W trybie przetrwania nie jesteś niepokonany i jesteś podatny na prawie wszystkie ludzkie przypadłości.
Na przykład jesteś narażony na obrażenia od upadku, głód, utonięcie i spalenie, a nawet możesz zostać trafiony przez piorun lub zaatakowany przez agresywne wrogie moby, zombie, pnącza i szkielety, które pojawiają się w ciemności. 
W trybie przetrwania Twoim zadaniem jest tworzenie przedmiotów, które ułatwią Ci życie w świecie gry Minecraft. Z reguły rozpoczynasz od stworzenia domu i pochodni, które pozwalają na przetrwanie nocy we wrogim otoczeniu i dalej rozwijasz swój świat.
Większość fanów Minecraft lubi grać o przetrwanie, gdyż mają możliwości sprawdzenia siebie i swoich pomysłów we wrogim świecie, gdzie muszą wykazać się odpowiednią zaradnością, aby przetrwać.

Od czasu do czasu gra Minecraft jest aktualizowana i dodawane są nowe środowiska oraz przedmioty.

Minecraft pozwala również na grę w trybie online i w tym trybie możesz grać ze znajomymi w dowolnym miejscu na świecie i wspólnie spędzać mile chwile.
Poznawszy bliżej Minecraft wiesz skąd bierze się fascynacja grą wśród osób w różnym wieku, a gadżety Minecraft cieszą się stabilnym  powodzeniem wśród graczy.

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

DLACZEGO MY?

Bezpieczne pakowanie

Każde zamówienie pakujemy w dopasowane kartony

i zabezpieczamy na trudy podróży. 

Szybka wysyłka

Produkty zamówione w dni robocze do 12:00

będą u Ciebie już następnego dnia. 

+48 510 258 697

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godz. 09:00 - 18:00

7 dni w tygodniu.

21 dni na zwrot

Zamówione produkty bez problemu możesz zwrócić

21 dni od daty dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl